Po požáru vracíme lidem domov

Nejlepší motivací je pro nás ocenění naší práce klientem. Je to pro nás potvrzení, že naši práci děláme citlivě, poctivě a hlavně odborně. Zároveň nás to motivuje ještě k dalšímu vylepšení našich služeb nejen v oblasti sanace po požáru.

Po tak vypjaté situaci, jako je zasažení bytu požárem, je pro klienty těžké udržet si pozitivní přístup. Při hašení a následném opuštění domova kvůli jeho uvedení do původního stavu přemítají, o co všechno přišli a co jim po našem zásahu ještě bude připomínat „domov“, který si pamatují. Jak celý proces vnímal náš klient, pan J.S., se dočtete níže, citujeme:

11. ledna 2016 nám vyhořel byt a byl kompletně zničen kouřem a sazemi. Nebylo místo kam by se nedostal. Stěny byly kompletně černé, vše bylo pokryto sazemi, které se usadily do každé mezírky. V den katastrofy jsme si nedokázali představit, že bude náš byt vůbec někdy obyvatelný.

Další den ráno mi volal p. Novák ze společnosti MIBAG Sanace s tím, že nám dokáže pomoct situaci vyřešit. V tu chvíli jsem neměl vůbec představu jak, ale byl jsem vděčný za každou pomoc. Hned dopoledne se zastavil u nás v bytě, obhlédl ho a zaměřil. V rámci našeho rozhovoru padlo jedno heslo, a to, že „z černého děláme zase bílé a hezké“. V tu chvíli mi to přišlo jako klišé, ale zažehlo to ve mně jiskřičku naděje.  Pan Novák zpracoval nabídku sanace po požáru a vše potřebné vykomunikoval přímo s pojišťovnou. Já jsem do toho nemusel nijak aktivně zasahovat.

Za dva dny bylo vše vyřízené a parta z MIBAG nastoupila a začala vyklízet byt. Bylo mi těžko koukat se, jak šest let našeho života končí v kontejneru.… Co na mě, ale udělalo dojem bylo, že když se vyklízelo tak se ptali, zda a co mají vyhodit. Taky se koukali na to, co vyhazují a našli například manželčin pas, který byl v celkem dobrém stavu a ušetřili nám starosti s vybavováním nového. Po celou dobu byli se mnou v kontaktu a konzultovali co a jak mají dělat, aby dostali byt do stavu, ve kterém byl před požárem. Přistupovali k své práci zodpovědně a přemýšleli u toho.

Po 3 týdnech práce nám odevzdali kompletně vyčištěný a zrenovovaný byt, do kterého jsme se mohli zpátky nastěhovat. Tehdy jsem uvěřil v heslo „děláme z černé bílou“. Byl to úžasný pocit být doma a dívat se na tu dobře odvedenou práci.  Doufám, že již nikdy nebudu muset využít služby sanační firmy, ale pokud náhodou ano, tak je pro mě MIBAG Sanace s.r.o. jasná volba.

S pozdravem,

JS

 

Štítky: požár, saze

Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

11.10.2017 - Sanace po požáru v podkroví rodinného domu

K požáru rodinného domu došlo v odpoledních hodinách, kdy majitelé […]

28.9.2017 - Sanace objektu po požáru v Praze

V Praze zahořelo v bytovém domě. Došlo k velkému poškození […]

8.9.2017 - Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru