Požár v Domově pro seniory – sanace zdiva, Kostelec na Hané

V nočních hodinách dne 24.4.2014 došlo k požáru v jednom z pokojů Domova pro seniory v Kostelci na Hané. Pro hasiče byl tento zásah velmi náročný.

Sanace škod po požáru – oficiální zpráva

Ze zprávy na www.pozary.cz „Přijaté informace o požáru v Kostelci na Hané, v objektu pro seniory, s pravděpodobností uvězněných osob v kouři vycházející z druhého patra budovy, předznamenaly velmi nebezpečný a náročný zásah pro dojíždějící ať profesionální či dobrovolné jednotky. Hasiči v dýchací technice v hustě zakouřených prostorách nalezli sedm uvězněných osob, většinu nehybných osob, upoutaných na lůžku a v bezpečných částech objektu zahájili předlékařskou pomoc s následujícím předáním do péče záchranářům zdravotnické záchranné služby.“

Na základě referencí firmy MIBAG sanace spol. s r.o. se rozhodli majitel objektu Město Kostelec na Hané a ředitel domova požádat naši firmu o rychlý nástup na sanace prostor a uvedení do původního stavu. Čekali nás tedy sanace zdiva, vysoušení a různé vysoušeče byly všude kolem.

Rychlé odstranění sanace škod

Již druhý den vyrazil tým našich pracovníků na místo. Prostory byly velmi silně zakouřeny i vzhledem k tomu, že zakouření bylo způsobeno hořícím plastem elektrického spotřebiče. Navíc zasažené pokoje byly plné nábytku a osobních věcí klientů. Naše firma MIBAG sanace spol. s r.o. dokázala při časově náročném nasazení během několika dnů proměnit zasažené prostory opět v uklizené, čisté a voňavé místnosti, včetně původního mobiliáře a většiny osobních věcí klientek pokojů. Náš tým tedy perfektně zvládl sanace zdiva, vysoušeče vzduchu a vysoušeče vlhkosti se mohly odklidit a zbývalo jen poblahopřát si k perfektnímu proběhlému vysoušení místností.

Poděkování za profesionální sanace zdiva a vysoušení!

Našemu celému týmu MIBAG sanace spol. s r.o. nám za profesionálně provedenou práci a perfektní sanace zdiva osobně poděkoval místostarosta města i ředitel Domova pro seniory. My rovněž děkujeme za spolupráci při koordinaci naší činnosti s provozem Domova.

Všichni jsme měli dobrý pocit z toho, že se klientky brzy vrátily ve zdraví do svých prostor.

Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

21.11.2017 - Sanace bytu po požáru dopadla na jedničku

Našemu klientovi vyhořel v Praze 2 celý byt. Požár vznikl […]

13.11.2017 - Technici společnosti MIBAG provedli kompletní vysušení vytopené školy v Krupce na Teplicku

V květnu došlo k vytopení části Základní školy Boženy Němcové […]

30.10.2017 - Sanace po vodovodní škodě ve městě Brušperk

Na základě spokojenosti klientů s naší prací jsme byli osloveni […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru