Sanace po požáru v areálu jatek v Kladně

Areál původních městských jatek La Lorraine, U Kožovy hory v Kladně, byl v minulosti rekonstruován na pekárenský provoz zaměřený na výrobu polotovarů určených pro dopékání přímo na prodejnách obchodních řetězců.

Příčina:

V průběhu stavebních úprav provozu starého mrazícího boxu došlo k hoření izolačních panelů se silným vývinem kouře. Tyto zplodiny hoření zasáhly prakticky všechny provozy závodu. Výrobní linky byly zastaveny z důvodu kontaminace karcinogenními látkami.

Řešení:

Pro nutnost co možná nejrychlejšího obnovení výroby bylo do akce zapojeno několik sanačních firem zároveň. Při schůzkách byla koordinována jejich vzájemná kooperace a postup na jednotlivých pracovištích.

MIBAG Sanace na svém úseku již po 9-ti dnech prací předala první linku po sanaci zpět do provozu. Součástí prací byla nejenom sanace vlastní technologie a stavby, ale i oprava vyhořelých světlíků a malířské práce. Následně byla celé kapacita napřena na ostatní provozy závodu. V současné době probíhá finální dočištění fasád a jejich nátěry.

Celkový objem prací na zakázce je kolem 12.-ti milionů a v některých okamžicích na zakázce pracovalo 50 pracovníků naší firmy a nám podřízených subdodavatelů.

Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

8.9.2017 - Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

24.8.2017 - Sanace po požáru liberecké Severochemy

V květnu tohoto roku došlo v areálu firmy Severochema Liberec […]

12.8.2017 - Sanace po požáru hotelu v Praze

V Praze došlo k požáru plastového zakrytí lešení na vnější […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru