Uhříněves zažila sanace a vysoušení po nepříjemném požáru

V bytové jednotce v Uhříněvsi došlo v předposledním poschodí k rozsáhlému požáru, který byl tak silný, že kompletně poškodil vnitřek celého bytu.

Zplodiny z požáru, zasáhly veřejné prostory, schodiště a sousedící byty o dvě poschodí výše. Část týmu MIBAG prováděla sanace ve dvou zmíněných bytech ve vyšších podlažích a druhá část týmu MIBAG prováděla sanace po požáru přímo v daném bytě, kde k němu došlo. Prováděla se kompletně sanace zdiva a vysoušení.

Zároveň bylo provedeno porovnání účinnosti sanace na veřejné chodbě domu, kterou sanovala neodborná firma. Rozdíl je patrný z přiložených fotografií.

Po nezdařilém pokusu o sanace v těchto bytech neodbornou firmou, převzala společnost MIBAG celou situaci do vlastních rukou a o profesionální sanace se postarali tak, aby byl výsledek co nejdokonalejší. Celý byt byl nejprve sanován (odstranění karcinogenních zplodin hoření) a následně stavebně opraven. Byly dodány nové dveře a položeny podlahové krytiny. Celý byt se vymaloval a byl kompletně předán v perfektním stavu svým obyvatelům.

 

 

 

 

 

 

 

Rady a tipy

Jak uplatnit pojistku

Stále se setkáváme během naší práce s klienty, kteří svoji […]

Více >

Kde zasahujeme?

30.6.2017 - Sanace po požáru brněnského bytu

Na základě dobrých zkušeností jsme byli pověřeni provedením sanace a […]

23.6.2017 - Sanace po požáru ve Zlíně

Ve Zlíně došlo v obývacím pokoji rodinného domu k požáru. […]

6.6.2017 - Sanace po požáru hotelu v Praze

Na konci března došlo v Praze k požáru v hotelovém […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru