O nás

Mibag SanaceMIBAG Sanace působí na českém i evropském trhu již více než 10 let. Má zastoupení v Rakousku, Německu, Slovensku i v České republice. Z celkových 16 ti poboček má v ČR 4 pobočky, kdy je více jak 50 odborně školených pracovníků připraveno ihned řešit a započít sanace domu i veškerých zasažených místností v něm, a to i včetně větších stavebních prací. Díky letitým zkušenostem má společnost MIBAG Sanace za sebou již řadu úspěšných zakázek a zásahů, a taktéž nemalou řadu spokojených zákazníků. Naše odborné zásahy si můžete pročíst v referencích.

MIBAG Sanace dělá to, co se udělat musí – a to ihned, 365 dní v roce, 24 hodin denně!

S námi již nemusíte hledat v síti firem jednotlivé řemeslníky! Řady našich pracovníků zastupují profesionálové na veškerá řemesla, která jsou při rekonstrukci domu potřeba. Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha dodavateli a dalšími řemeslnickými firmami. Úspěšně vyjednáváme s likvidátory a zástupci českých i evropských pojišťoven, kalkulujeme s nimi cenovou nabídku a vždy se snažíme o nejvýhodnější podmínky pro našeho klienta. Vy, jakožto naši zákazníci, jednáte a komunikujete vždy s vedoucím projektu, jenž celou renovaci organizuje a zprostředkovává Vaše požadavky a názory pracovníkům, kteří následně plní Vaše přání.

Vše z jedné ruky…

Firemní filosofie, o níž se snažíme od samého počátku, – „vše z jedné ruky“ – , umožňuje efektivní provádění prací bez zbytečných prodlev, s tou nejlepší koordinací termínů a s jednoznačným vymezením zodpovědnosti. S firmou MIBAG Sanace máte k dispozici jednu kontaktní osobu pro všechny záležitosti. To znamená, že existují zcela jednoznačné vztahy u garancí, závazků a záruk. To ušetří čas a obtíže s koordinací a je také velmi často ceněno všemi pojišťovacími společnostmi.

Navštivte také


Kde zasahujeme?

26.1.2015 - Riziko zbourání rodinného domu kvůli poruše kanalizace

V novostavbě rodinného domu došlo k poruše kanalizace pod betonovou mazaninou […]

16.1.2015 - Šťastné, ale i nešťastné Vánoce

Vánoční období bohužel nepřináší pouze radosti, ale umí také způsobit […]

15.12.2014 - Nebezpečný požár v centru města Ústí nad Labem

V bytovém domě v centru města Ústí nad Labem, došlo k […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru