O nás

Působíme na českém trhu 15 let ale také na evropském trhu a to v Rakousku (již 30 let), Německu a Slovensku. V našich čtyřech pobočkách v ČR (z celkových šestnácti v Evropě) je více jak 50 odborně školených pracovníků připraveno ihned řešit a započít sanace a vysoušení domu i veškerých zasažených místností v něm, a to i včetně větších stavebních prací.

Nabízíme odborné vysoušení ale také půjčení vysoušečů a odvlhčovačů. Díky letitým zkušenostem máme v MIBAG Sanace za sebou již řadu úspěšných zakázek a zásahů a mnoho spokojených zákazníků. Naše odborně realizované sanace a vysoušení si můžete pročíst v referencích.

Tým MIBAG Sanace pracuje 365 dní v roce, 24 hodin denně!

Všichni naši pracovníci jsou profesionálové na veškerá řemesla, která jsou při rekonstrukci domu potřeba. Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha dodavateli a dalšími řemeslnickými firmami. Úspěšně vyjednáváme s likvidátory a zástupci českých i evropských pojišťoven, kalkulujeme s nimi cenovou nabídku a vždy se pro naše klienty snažíme zajistit co nejvýhodnější podmínky.

Každý zákazník jedná a komunikuje vždy s jednou osobou – vedoucím projektu, který celou renovaci organizuje a zprostředkovává zákazníkovy požadavky a názory pracovníkům, kteří  sanace a vysoušení následně provedou.

Vše z jedné ruky…

Firemní filosofie – „vše z jedné ruky“ -, o níž se snažíme od samého počátku, nám umožňuje efektivní provádění prací bez zbytečných prodlev, s tou nejlepší koordinací termínů a s jednoznačným vymezením zodpovědnosti. S firmou MIBAG Sanace máte k dispozici jednu kontaktní osobu pro všechny záležitosti. To znamená, že máte vždy přehled a přesné informace o garanci, závazcích a zárukách. Náš přístup Vám ušetří čas a obtíže s koordinací celé záležitosti. Velmi ho oceňují také všechny pojišťovny.

Navštivte také


Rady a tipy

Vánoce – letos raději bez hasičů

Jaké by to byly Vánoce bez adventního věnce, svíček, vánočního […]

Více >

Kde zasahujeme?

2.2.2016 - Vodovodní havárie kvůli prasklé vodovodní hadičce k WC

Na sklonku loňského roku došlo k prasknutí vodovodní hadičky k […]

21.1.2016 - Sanace po požáru v Psychiatrické léčebně Bohnice

Vlivem požáru nářadí v keramické dílničce léčebny došlo z zakouření […]

8.1.2016 - Vánoční sanace po požáru v Jablonci nad Nisou

Koncem roku došlo k požáru výrobní firmy Plastime Chemi v Jablonci […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru