O nás

Mibag SanaceMIBAG Sanace působí na českém trhu 15 let. Působí také na evropském trhu a to v Rakousku (již 30 let), Německu, Slovensku i v České republice. Z celkových 16 ti poboček má v ČR 4 pobočky, kdy je více jak 50 odborně školených pracovníků připraveno ihned řešit a započít sanace a vysoušení domu i veškerých zasažených místností v něm, a to i včetně větších stavebních prací. Díky letitým zkušenostem má společnost MIBAG Sanace za sebou již řadu úspěšných zakázek a zásahů, a taktéž nemalou řadu spokojených zákazníků. Naše odborné zásahy si můžete pročíst v referencích.

MIBAG Sanace dělá to, co se udělat musí – a to ihned, 365 dní v roce, 24 hodin denně!

S námi již nemusíte hledat v síti firem jednotlivé řemeslníky! Řady našich pracovníků zastupují profesionálové na veškerá řemesla, která jsou při rekonstrukci domu potřeba. Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha dodavateli a dalšími řemeslnickými firmami. Úspěšně vyjednáváme s likvidátory a zástupci českých i evropských pojišťoven, kalkulujeme s nimi cenovou nabídku a vždy se snažíme o nejvýhodnější podmínky pro našeho klienta. Vy, jakožto naši zákazníci, jednáte a komunikujete vždy s vedoucím projektu, jenž celou renovaci organizuje a zprostředkovává Vaše požadavky a názory pracovníkům, kteří následně plní Vaše přání.

Vše z jedné ruky…

Firemní filosofie, o níž se snažíme od samého počátku, – „vše z jedné ruky“ – , umožňuje efektivní provádění prací bez zbytečných prodlev, s tou nejlepší koordinací termínů a s jednoznačným vymezením zodpovědnosti. S firmou MIBAG Sanace máte k dispozici jednu kontaktní osobu pro všechny záležitosti. To znamená, že existují zcela jednoznačné vztahy u garancí, závazků a záruk. To ušetří čas a obtíže s koordinací a je také velmi často ceněno všemi pojišťovacími společnostmi.

Navštivte také


Kde zasahujeme?

25.3.2015 - Rakouský Mibag sanace slaví 30 let

Naše domovská pobočka v Rakousku letos slaví krásných 30 let […]

16.3.2015 - Vysoušení po nehodě podlahového topení v Dobřichovicích

Podlahové topení je dnes velkým trendem, protože odpadá starost o […]

25.2.2015 - Zásah po vytopení střední školy a následné vysoušení

Vysoušení školy v Brandýse nad Labem V Brandýse nad Labem […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru