O nás

Působíme na českém trhu 15 let ale také na evropském trhu a to v Rakousku (již 30 let), Německu a Slovensku. V našich čtyřech pobočkách v ČR (z celkových šestnácti v Evropě) je více jak 50 odborně školených pracovníků připraveno ihned řešit a započít sanace a vysoušení domu i veškerých zasažených místností v něm, a to i včetně větších stavebních prací.

Nabízíme odborné vysoušení ale také půjčení odvlhčovačů. Díky letitým zkušenostem máme v MIBAG Sanace za sebou již řadu úspěšných zakázek a zásahů a mnoho spokojených zákazníků. Naše odborně realizované sanace a vysoušení si můžete pročíst v referencích.

Tým MIBAG Sanace pracuje 365 dní v roce, 24 hodin denně!

Všichni naši pracovníci jsou profesionálové na veškerá řemesla, která jsou při rekonstrukci domu potřeba. Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha dodavateli a dalšími řemeslnickými firmami. Úspěšně vyjednáváme s likvidátory a zástupci českých i evropských pojišťoven, kalkulujeme s nimi cenovou nabídku a vždy se pro naše klienty snažíme zajistit co nejvýhodnější podmínky.

Každý zákazník jedná a komunikuje vždy s jednou osobou – vedoucím projektu, který celou renovaci organizuje a zprostředkovává zákazníkovy požadavky a názory pracovníkům, kteří  sanace a vysoušení následně provedou.

Vše z jedné ruky…

Firemní filosofie – „vše z jedné ruky“ -, o níž se snažíme od samého počátku, nám umožňuje efektivní provádění prací bez zbytečných prodlev, s tou nejlepší koordinací termínů a s jednoznačným vymezením zodpovědnosti. S firmou MIBAG Sanace máte k dispozici jednu kontaktní osobu pro všechny záležitosti. To znamená, že máte vždy přehled a přesné informace o garanci, závazcích a zárukách. Náš přístup Vám ušetří čas a obtíže s koordinací celé záležitosti. Velmi ho oceňují také všechny pojišťovny.

Sociální odpovědnost

Pomáháme nejen našim klientům, kteří potřebují urychleně vrátit po požáru či vodovodní havárii domov do původního stavu. Podporujeme také dobročinné aktivity.

Rady a tipy

Jak uplatnit pojistku

Stále se setkáváme během naší práce s klienty, kteří svoji […]

Více >

Kde zasahujeme?

17.4.2017 - Sanace panelového domu v děčínských Boleticích

Na konci ledna došlo v boletickém panelovém domě k požáru. […]

5.4.2017 - Požár v restauraci ve Starém Plzenci

Ve Starém Plzenci došlo k požáru ve vícepodlažní starší budově […]

13.3.2017 - Sanace po požáru v autosalonu v Přerově

V polovině ledna letošního roku hořelo v autorizovaném servisu a […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru