Odvlhčovače

odvlhčovačeProblémy s přílišnou vlhkostí vzduchu se mohou projevit téměř ve všech uzavřených prostorách, zejména starších, hůře odizolovaných budov. Při vysoké relativní vlhkosti vzduchu se velmi často na zdivu objevují plísně, vytváří se tak nevhodné klima pro pobyt osob a rychle se množí nebezpeční roztoči. Nejdostupnější a zároveň nejméně finančně náročné řešení jsou mobilní odvlhčovače vzduchu.

Spolehlivý, efektivní a tichý pomocník…

Odvlhčovače vzduchu efektivně odloučí přílišnou vlhkost, své využití tak najdou ve všech typech obývaných prostor, dále pak ve vlhkých sklepech, suterénech, skladech, knihovnách, archivech, galeriích, depozitářích, koupelnách, prádelnách a všude tam, kde vlhkost způsobuje škody na stavebních materiálech, jako jsou dřevěné překlady a omítky.

Tato mobilní zařízení je možné využívat tam, kde je jich nejvíce zapotřebí. Odvlhčovače vzduchu bývají vybaveny automatickým provozem a tichým chodem a jsou velice významnými pomocníky. V průběhu sanace markantně napomáhají s vysoušení staveb zasažených povodní.

Odvlhčovače pomáhají s vlhkostí

Jejich pomocí se zbavíte vlhkosti vzduchu, čímž se vyhnete možnému vzniku plísní. Nejčastěji se používají v interiérech, sklepech, ale i garážích, zkrátka všude tam, kde je třeba zvítězit nad nadměrnou vlhkostí. Nejefektivněji to zvládnete pomocí kondenzačního odvlhčovače. Nejenže urychlí proces vysoušení, ale současně vám ušetří až 70 % nákladů na energii.

Odvlhčovače se také používají v případě, že se chcete zbavit nežádoucí vlhkosti. Na rozdíl od odvlhčovače, dokážou udržet určitou hodnotu vlhkosti na předem nastavené hodnotě. Současně také zamezují kondenzaci par. Stejně tak jako odvlhčovače se rozdělují podle způsobu použití. Nejčastěji se využívají tam, kde je zdroj vlhkosti trvalý (sklepy, koupelny, kuchyně, vysoušení novostaveb, vysoušení po malování, vysoušení po povodních…). Díky vysoušečům ušetříte náklady na vytápění, přičemž se nemusí nutně větrat. MIBAG Sanace provozuje NON – STOP půjčovnu odvlhčovačů, kde nabízíme profesionální vysoušecí techniku.

Navštivte také


Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

21.11.2017 - Sanace bytu po požáru dopadla na jedničku

Našemu klientovi vyhořel v Praze 2 celý byt. Požár vznikl […]

13.11.2017 - Technici společnosti MIBAG provedli kompletní vysušení vytopené školy v Krupce na Teplicku

V květnu došlo k vytopení části Základní školy Boženy Němcové […]

30.10.2017 - Sanace po vodovodní škodě ve městě Brušperk

Na základě spokojenosti klientů s naší prací jsme byli osloveni […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru