Adsorpční odvlhčovače

Pokud budete využívat adsorpční odvlhčovače, je velice důležité dbát na to, aby byl zabráněn přístup vzduchu do místnosti a z okolí. Jedině tak mohou odvlhčovače odvést 100% práci. Je zapotřebí utěsnit všechny otvory v místnosti a nevětrat. Tento typ odvlhčovače můžete využít při jakékoli havarijní události, ať už se jedná o povodně, požár či vytopení sousedem. Lze jej použít i při vysoušení novostaveb. Své uplatnění najdou také v případě potřeby udržet v místnosti konstantní vlhkost. Speciální odvlhčovače jsou tedy vhodné pro více rozličných událostí a vysoušení je tak velice účinné.

Jak adsorpční odvlhčovače fungují?adsorpční odvlhčovače

Pokud chceme, aby odvlhčovače odvedly co nejefektivnější práci a vysoušení bylo efektivní, je třeba v místnosti udržovat teplotu mezi 20 až 30 stupni Celsia. Pokud se do místnosti, kde odvlhčovače provádí svou práci, musí vstoupit, tak jedině pro nádobu s vodou, která se musí po nějakém čase vyprázdnit. Adsorpční odvlhčovače Vám tedy zajistí tu nejvyšší účinnost při vysoušení místností. Princip adsorpční odvlhčovače pracuje na principu rotujícího odvlhčování. Během toho, co válec odvlhčovače rotuje, probíhají v něm dva oddělené vzduchové proudy. V jednom proudu je vzduch, který z odvlhčovače vystupuje díky sušícímu přípravku. V druhém proudu odvlhčovače, je sušící přípravek kontinuálně díky teplému vzduchu regenerován a vypotřebovaná energie je získávána jako teplo zpět. Význačnou předností této metody, je získávání velmi nízkých hodnot vlhkosti při ustáleném výkonu i při nízkých teplotách.

Nepostradatelnou výhodou adsorpční odvlhčovače je jeho bezhlučnost. Velmi oceňovaná výhoda je také bezobslužný provoz odvlhčovače.

Potřebujete si adsorpční odvlhčovače objednat?

Přejděte na stránku ceník adsorpčních vysoušečů/odvlhčovačů a vyplňte formulář.

Navštivte také


Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

21.11.2017 - Sanace bytu po požáru dopadla na jedničku

Našemu klientovi vyhořel v Praze 2 celý byt. Požár vznikl […]

13.11.2017 - Technici společnosti MIBAG provedli kompletní vysušení vytopené školy v Krupce na Teplicku

V květnu došlo k vytopení části Základní školy Boženy Němcové […]

30.10.2017 - Sanace po vodovodní škodě ve městě Brušperk

Na základě spokojenosti klientů s naší prací jsme byli osloveni […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru