Půjčovna vysoušečů

MIBAG Sanace - půjčovna a pronájem vysoušečůPotřebujete vysušit vlhké zdivo ve Vašem domě, objektu či sklepě a nemáte potřebné finance na zakoupení vysoušeče? Nezoufejte, veškeré stroje si u nás můžete zapůjčit!

Společnost MIBAG Sanace nabízí pronájem vysoušečů vlhkosti. Zavolejte na krizovou linku 800 163 547 a vyberte si z řady vysoušečů k zapůjčení. Jakožto odborníci na likvidaci škod po povodních vyšleme technika, jenž ohodnotí situaci přímo v problémovém objektu, a následně navrhne konkrétní řešení, jak odstranit vlhkost z Vaší nemovitosti.

Půjčování a pronájem vysoušečů je dnešním moderním trendem, protože spoustu lidí má již s vlhkostí nebo s vysoušením zkušenosti a nechce využít kompletní službu sanace, vysoušení, odstranění vlhkosti, apod. a proto se společnost MIBAG Sanace rozhodla zřídit půjčovnu vysoušečů. Půjčovna vysoušečů je velice užitečná věc v případech, kdy Váš dům, či byt zasáhne vlhkost a rozsah vlhkosti není natolik velký. Půjčovna vysoušečů funguje celoročně a máme v nabídce několik desítek vysoušečů. V případě, že Vám tedy dům zasáhne vlhkost, neváhejte kontaktovat naší půjčovnu vysoušečů – společně najdeme vhodné řešení Vašeho problému.

Půjčovna vysoušečů

Půjčovna odvlhčovačů

Vlastníme taktéž několik desítek odvlhčovačů vzduch pro případy nečekané vlhkosti ve Vašem obydlí. Tyto odvlhčovače vzduchu si můžete také pronajmout, pokud problém s vlhkostí není nijak rozsáhlý. Odvlhčovače vzduchu jsou profesionální zařízení a jsou testovány na velkou zátěž.

Odvlhčovače a vysoušeče vzduchu od MIBAG Sanace jsou používány jen našimi školenými profesionály a jsou používány podle všech bezpečnostních norem. V případě, že naleznete ve svém obydlí nečekané stopy po vlhkosti,  neváhejte nás kontaktovat a my za Vás vyřešíme veškeré problémy, které jsou s vlhkostí spojeny. Odstranění vlhkosti už pak pro Vás nebude zlý sen, ale příjemná realita.

Kompletní ceník ke stažení

Navštivte také


Kde zasahujeme?

30.7.2014 - Požár v objektu rozvodny solární elektrárny ve Valašských Příkazech

Na měniči vysokého napětí došlo k technické závadě a následně k […]

18.7.2014 - Uhříněves zažila sanace a vysoušení po nepříjemném požáru

V bytové jednotce v Uhříněvsi došlo v předposledním poschodí k […]

17.6.2014 - Tým MIBAG sanace se účastnil automobilového závodu!

Společnost MIBAG sanace podporuje závodní tým GOODAL, který se účastní […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru