Sanace „na klíč“

MIBAG Sanace se specializuje na provádění sanace na klíč. Můžeme tak vždy vyhovět konkrétním potřebám zákazníka a zaručit hladký průběh sanačních prací. Celý proces nezahrnuje pouze samotnou sanaci, ale také například jednání s pojišťovnou a uvedení objektu do původního stavu. sanace "na klíč"

Sanace na „klíč“ – příprava sanace

Celý proces sanace začíná vaším telefonátem na naši krizovou linku nebo jiný kontakt. Do 24 hodin od tohoto kontaktu Vás navštíví technik, který pořídí foto-dokumentaci na místě události, zaměří objekt a odebere případné vzorky sazí pro laboratorní rozbor v případech, že se jedná o sanaci po požáru, nebo sanaci po povodni. Dojde k vypracování rozpočtu a kontaktu s pojišťovnou ­(v případě, že je nemovitost pojištěna). Po odsouhlasení rozpočtu likvidátorem pojišťovny začínají samotné sanační práce.

Průběh sanace

Nejdříve dojde k předání stavby předávacím protokolem. Poté jsou provedeny specializované sanace podle konkrétních podmínek v objektu. Následně dochází ke stavebním pracím, které mají za cíl obnovit původní vzhled exteriéru a interiéru – přirozeně je možné jednotlivé prvky obměnit dle Vašeho přání. MIBAG Sanace disponuje dostatkem pracovníků pro pokrytí základních sedmi stavebních řemesel. Ostatní specializované práce (plastová okna, kuchyně, podlahy) zajistí sjednané spolupracující firmy. Po celou dobu sanace „na klíč“ je veden stavebně-montážní deník. Po ukončení sjednaných prací je stavba předána zpět předávacím protokolem.

Sanace na klíč v bodech:

Navštivte také


Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

21.11.2017 - Sanace bytu po požáru dopadla na jedničku

Našemu klientovi vyhořel v Praze 2 celý byt. Požár vznikl […]

13.11.2017 - Technici společnosti MIBAG provedli kompletní vysušení vytopené školy v Krupce na Teplicku

V květnu došlo k vytopení části Základní školy Boženy Němcové […]

30.10.2017 - Sanace po vodovodní škodě ve městě Brušperk

Na základě spokojenosti klientů s naší prací jsme byli osloveni […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru