Sanace po povodni

Pokud se Váš objekt stane obětí povodně, je nutný okamžitý zásah ze strany odborníků. Záplavová voda obsahuje velké množství zbytků a nečistot organického či anorganického původu (splašky, výkaly lidské i zvířecí, různé chemikálie, uhynulá těla zvířat…). Právě to je zdrojem vysoce infekčních mikroorganismů, které přežívají ve vlhkých stěnách zasaženého objektu či domu.

Včasným zásahem a urychleným započetím sanace po povodni zamezíme šíření nebezpečných bakterií a dokážeme vrátit objekt do znovu obyvatelného stavu. Zkušený tým profesionálních pracovníků Vám navrhne nejoptimálnější řešení, jak nejefektivněji a nejrychleji se nežádoucí vlhkosti zbavit.

Pro odborníky firmy MIBAG Sanace není problém žádná škoda způsobená vodou, nebo požárem. Zkušený tým profesionálních pracovníků Vám navrhne nejoptimálnější sanace po povodni a nejefektivnější a nejrychlejší způsob jak se zbavit nežádoucí vlhkosti, ať se jedná o vzdušnou nebo stavební vlhkost, vlhkost v konstrukcí podlah, zatečení do stropních, střešních konstrukcí či pomoc v globálním měřítku při povodních a záplavách.

Sanace po povodni – okamžitá pomoc

MIBAG Sanace Vám v průběhu sanace po povodni nejen rychle a efektivně vysuší pomocí kvalitních vysoušečů, ale pomůže Vám je i uvést do původního stavu po stavební stránce (protiplísňové opatření, zapůjčení vysoušeče, zednické úpravy, pokládka podlahové krytiny, vymalování, úklid… a další).

Při realizaci samotné zakázky (od odstranění vlhkosti zapůjčením kondenzačního vysoušeče, až po škody velkého rozsahu) Vám můžeme být nápomocni v jednání s Vaší pojišťovnou a se všemi zúčastněnými.

Škoda způsobená vodou je vedle škody finanční v každém ohledu krajně nepříjemná. Poté, co je zastaven příval vody, nastává chaos a my musíme během velmi krátké doby zorganizovat a zahájit mnoho prací. Čas, rozsah a kvalita „okamžitých opatření minimalizujících škody“ jsou rozhodujícím faktorem pro to, aby se celkové škody nezvětšovaly, a jsou také závazné z hlediska pojistného práva.

Pouze rozsáhlá a trvalá sanace a vysoušení mokrých částí domu zajistí, aby nevznikla žádná dlouhodobá poškození stavebních konstrukcí a aby její obyvatelé nebyli vystaveni žádným zdraví ohrožujícím stopám škodlivých plísní. Vybavíme Vás veškerou možnou technikou pro vysoušení (vysoušeči).

Navštivte také


Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

21.11.2017 - Sanace bytu po požáru dopadla na jedničku

Našemu klientovi vyhořel v Praze 2 celý byt. Požár vznikl […]

13.11.2017 - Technici společnosti MIBAG provedli kompletní vysušení vytopené školy v Krupce na Teplicku

V květnu došlo k vytopení části Základní školy Boženy Němcové […]

30.10.2017 - Sanace po vodovodní škodě ve městě Brušperk

Na základě spokojenosti klientů s naší prací jsme byli osloveni […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru