Služby

Sanace a sanační práce „na klíč“

Tento způsob sanace je  nejjednodušší, protože se o rekonstrukci se nemusíte starat a zároveň vyslyšíme Vaše přání a podmínky.

MIBAG Sanace - sanační práce

Sanace po požáru

Provádíme sanace a vysoušení po požárech již řadu let. Sanace po požáru a vysoušení jsou vždy prováděny rychle, svědomitě, profesionálně a hlavně co nejkvalitněji. Při požárech se uvolňuje spousta škodlivých látek, a proto je třeba nás kontaktovat co nejrychleji, abychom sanaci či vysoušení mohli provést v nejkratším možném termínu.

Aktuální stav požárů a zásahů hasičů můžete nalézt na stránkách www.pozary.cz , kde se také dočtete o nás.

Vysoušení objektů, sanace vlhkého zdiva

V případě zatečení po dešti, vytopení sousedem či jiných vodovodních škod, jež mají za následek problémy s vlhkými zdmi, základy objektu, podlahami či stropy, jsme připraveni Vám poskytnout maximální pomoc pro rychlé a odborné uvedení zasažených staveb do původního stavu. Zapůjčíme Vám vysoušeče a maximálně pomůže při odstranění vlhkosti z Vašeho domu, či bytu. Vlhkost může negativně působit na lidské zdraví a proto je nutné, v případě zvýšené vlhkosti v domě, či bytě, rychle problém řešit.

Půjčovna vysoušečů vzduchu

Protože spousta lidí má již s vlhkostí nebo s vysoušením zkušenosti a nechce využít kompletní službu sanace, vysoušení, odstranění vlhkosti apod., zřídili jsme půjčovnu vysoušečů.

Vlastníme několik desítek vysoušečů vzduchu pro případy nečekané vlhkosti ve Vašem obydlí. Lze je také pronajmout, pokud problém s vlhkostí není nijak rozsáhlý a máte s jejich použitím základní znalosti.

Modernizace osvětlení bez vlastní investice

Jsme partnerem projektu Modernizace osvětlení s garantovanou úsporou a bez vstupní investice prostřednictvím metody EPC, společnosti EXX LED Solutions s.r.o. Provádí se metodou EPC (z angl. výrazu Energy Performance Contracting), která představuje moderní přístup k energetickému hospodářství. Není třeba žádná vstupní investice. Všechny náklady na optimalizaci osvětlení se postupně hradí splátkami odvozenými z dosažených úspor nákladů na energii a provoz. Doba návratnosti je mezi 2 až 5 lety v závislosti na typu projektu. U provozů s vícesměnným provozem je doba návratnosti výrazně kratší. EXX LED Solutions s.r.o. se specializuje na výměnu zastaralých osvětlovacích soustav. Především pak na projekty financované metodou EPC, která zákazníkovi umožňuje modernizaci osvětlení s garantovanou úsporou a bez vstupní investice.

Co je metoda EPC?

Referenční projekty

Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

21.11.2017 - Sanace bytu po požáru dopadla na jedničku

Našemu klientovi vyhořel v Praze 2 celý byt. Požár vznikl […]

13.11.2017 - Technici společnosti MIBAG provedli kompletní vysušení vytopené školy v Krupce na Teplicku

V květnu došlo k vytopení části Základní školy Boženy Němcové […]

30.10.2017 - Sanace po vodovodní škodě ve městě Brušperk

Na základě spokojenosti klientů s naší prací jsme byli osloveni […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru