Čištění na stavbě

Jak je známo, na jakékoliv stavba zanechá po sobě velké množství hrubých nečistot, prachu a odpadků. S tím naděláme velmi málo, dokonce i v dnešní době, kdy se používají moderní materiály a technologie. Stavební materiál se různě řeže, vrtá, spojuje, což produkuje odpad. Dalším zdrojem velkého množství nečistot je např. demontáž starých konstrukcí.

Jedním slovem – úklid a čištění na stavbách má svá specifika, která se musí brat v potaz při vyvíjení čisticích strojů pro tuto oblast. Například firma KÄRCHER navrhuje speciální čisticí stroje pro odstranění všech stavebních nečistot. Tyto stroje se zaměřují na různé zóny stavby a různé druhy nečistot, likvidují například nánosy zaschlého bláta a zbytky betonu, zametají objemný odpad, vysávají jemný a dokonce nebezpeční prach.

 

Čisticí stroje KÄRCHER se vyznačují jednoduchým ovládáním, vysokým výkonem a konstrukcí pro ty nejnáročnější podmínky a vy budete vybaveni tím nejlepším způsobem. S promyšlenými technologiemi KÄRCHER budete čisticí práce zvládat rychle a jednoduše. Neboť ten, kdo denně tvrdě pracuje, si musí usnadnit čištění.

Znečištění, se kterým si musí poradit čisticí stroje

Stavební stroje

Stavební stroje při práci, zvlášť při špatném počasí, se hodně zašpiní a nečistoty pak pevně ulpívají na povrchu. S odstraněním hlíny z lžic buldozerů a bagrů, prachu, barvy nebo i betonu si poradí vysokotlaké čisticí stroje KÄRCHER s ohřevem nebo bez ohřevu vody. Efektivně také vyčistíte fasády nebo podlahy.

To vše mimořádně pohodlně a v některých případech i zcela bez čisticích prostředků. Různé tryskové nástavce zabezpečují flexibilní práci a mnohostranné možnosti použití. Vysokotlaké čisticí stroje KÄRCHER tak představují investici, která se dlouhodobě vyplatí.

Prach, sutí nebo mokré nečistoty

Průmyslové vysavače KÄRCHER představují ty správné čisticí stroje pro odstraňování volných zbytků a částeček. Kompaktní a snadno ovladatelné nebo jako velkoobjemová varianta – s těmito stroji lze vysávat všechno: od jemného prachu až po hrubé nečistoty, od kapalin až po maziva. Díky extrémní sací síle a objemové kapacitě až 100 l je tak každá práce rychle vyřízená. Vypouštěcí hadice umožňuje jednoduché vyprázdnění nádoby. Robustní průmyslové vysavače jsou přitom vždy konstruovány pro drsné pracovní podmínky a díky praktickým detailům přizpůsobené každým požadavkům.

Čištění velkých ploch

Pro optimální čištění stavby, areálu firmy nebo skladiště lze doporučit výkonné zametací stroje KÄRCHER s odsáváním nebo bez. Nezáleží na tom, zda se jedná o závěrečný úklid stavby nebo rychlé průběžné zametání, tyto stroje zaručují snadné, ergonomické a efektivní čištění podlah. Na výběr máte od kompaktních strojů s ručním vedením až po velkoobjemové stroje s posedem. Díky jednoduché obsluze a technice s minimální údržbou jsou stroje rychle připravené k použití a pohodlně odstraní velký objem nečistot.

Speciální řešení

Pro nejnáročnější práce a speciální nečistoty, se kterými si neporadí běžné stroje, byly vyvinuté stroje speciální: extremně silné, extremně bezpečné nebo také extremně šetrné. Nejúpornější nečistoty lze naprosto snadno odstranit například pomocí čisticích systémů s nejvyšším tlakem, které dosahují až 2 500 bar. S tímto výkonem lze i zdrsňovat beton a obnažovat ocelové armování.

Manipulace s rizikovými látkami jako jsou azbest, uhlí, nikl, dehet, plíseň nebo výbušný prach škodí zdraví. Bezpečnostní vysávací systémy KÄRCHER jsou ideální na likvidaci takovýchto nebezpečných látek a splňují všechny požadavky, které jsou kladené na bezpečnost v řemeslné výrobě. Pomocí moderních zařízení na čištění suchým ledem lze šetrně, ale mimořádně efektivně čistit dokonce i choulostivé povrchy. Lze s nimi nejen opatrně zbavovat stroje oleje, tuku a pryskyřice, ale také rychle a efektivně odstraňovat barvy při čištění fasád. To vše funguje, aniž by došlo k poškození stavby, bez dalších čisticích prostředků a zbytků odpadní vody.

Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

21.11.2017 - Sanace bytu po požáru dopadla na jedničku

Našemu klientovi vyhořel v Praze 2 celý byt. Požár vznikl […]

13.11.2017 - Technici společnosti MIBAG provedli kompletní vysušení vytopené školy v Krupce na Teplicku

V květnu došlo k vytopení části Základní školy Boženy Němcové […]

30.10.2017 - Sanace po vodovodní škodě ve městě Brušperk

Na základě spokojenosti klientů s naší prací jsme byli osloveni […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru