MIBAG Sanace – sanační práce na míru

Společnost MIBAG Sanace – specialista na sanační práce, již přes deset let pomáhá svým klientům s odstraňováním škod po živelných katastrofách – odstraňování následků po povodních anebo požárech, které se podepsaly na stavu Vašeho domu nebo bytu. Navracíme objekty do původního stavu, zaměřujeme se na vysoušení vlhkých zdí, podlah a stropů, plísní na stěnách domů, které úspěšně likvidujeme za použití speciálních technik a přístrojů – kondenzačních a adsorpčních vysoušečů a další vysoušecí techniky, jako jsou ventilátory a infrapanely. Pro zákazníky a klienty je také v provozu NONSTOP půjčovna vysoušečů, kde je možné si speciální vysoušecí techniku zapůjčit.

MIBAG Sanace – likvidace následků po požáru

Co nepohltí plameny, dokončí voda z hasičských hadic. Zajišťujeme kompletní sanace a sanační práce na míru dle míry postižení každého objektu, ke kterému jsme povolání. Od roku 2011  jsme zasahovali u více jak dvaceti případů vyhořelých domácností i firemních objektů nebo skladů. Sanace po požárech vyžadují profesionální přístup a až na místě rozhodne sanační technik, zda bude zvolena sanace suchou nebo mokrou cestou. Zajišťujeme taktéž sanace vybavení bytu.

Odstraňování škod po povodních

Vlhké zdivo, nasáklé podlahy, mokré stropy, vznik plísní – to jsou následky povodní nebo vodovodních havárií, se kterými se dokážeme úspěšně vypořádat. Disponujeme speciální vysoušecí technikou a mnoholetými zkušenostmi, spolupracujeme s dalšími odbornými společnostmi a tak jsme schopni zahájit a především dokončit  samotné sanace a sanační práce v co nejkratším možném termínu.

Podívejte se na naše zásahy a svěřte svůj domov do rukou odborníků na sanace a sanační práce. MIBAG Sanace je zde pro Vás. Kontaktujte technika pro Váš kraj.

Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

21.11.2017 - Sanace bytu po požáru dopadla na jedničku

Našemu klientovi vyhořel v Praze 2 celý byt. Požár vznikl […]

13.11.2017 - Technici společnosti MIBAG provedli kompletní vysušení vytopené školy v Krupce na Teplicku

V květnu došlo k vytopení části Základní školy Boženy Němcové […]

30.10.2017 - Sanace po vodovodní škodě ve městě Brušperk

Na základě spokojenosti klientů s naší prací jsme byli osloveni […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru