Mobilní odvlhčovače vzduchu, které Vás zbaví problému!

Moderní odvlhčovače, jsou tu pro všechny, které obtěžuje přílišná vlhkost vzduchu. Tato vlhkost se může projevovat jak plísněmi na zdech našeho domu, ale vzniká také nepříjemné klima, ve kterém se mohou množit nejrůznější roztoči. Odvlhčovače vzduchu nežádoucí vlhkost profesionálně odvádí a s ní se přestanou tvořit i škodlivé plísně. Komplikace s vlhkostí mohou postihnout jak starší budovy tak i novostavby. Využití odvlhčovače vzduchu se v poslední době stává čím dál tím více oblíbenějším řešením, které je snadno dostupné.

Řekněte plísním již jednou pro vždy dost!odvl_foto1

Odvlhčovače vzduchu, jsou v dnešní době rozšířeným a
účinné řešením, jak se zbavit nežádoucí vlhkosti vzduchu v našich domovech či jiných uzavřených budovách. Své nepostradatelné místo mají také u sanačních prací, kdy byly lidé vytopeny sousedem či je postihla živelná katastrofa. Provádí se poté sanace i několika místností a pomoc odvlhčovače je zde nepostradatelná.

Nenechte vlhkost zvítězit

Mobilní odvlhčovače si můžete zapůjčit z více druhů. Zvolit si můžete kondenzační odvlhčovače či adsorpční odvlhčovače. Ty nejvhodnější odvlhčovače vzduchu se vybírají podle toho o jak veliký prostor se jedná. V případě, že je místnost většího rozměru, zvolí se takový odvlhčovač, který má odpovídající výkon. Pomocí odvlhčovače, si celý vývoj vysoušení značně urychlujete a především velmi zefektivňujete celý proces oproti jiným, zdlouhavým a neodborným technikám. Pokud u Vás tedy došlo k požáru, zažili jste povodně nebo obýváte budovu která je již velmi stará a vlhká, odvlhčovače vzduchu pro Vás budou tím nejpohodlnějším řešením.

Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

8.9.2017 - Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

24.8.2017 - Sanace po požáru liberecké Severochemy

V květnu tohoto roku došlo v areálu firmy Severochema Liberec […]

12.8.2017 - Sanace po požáru hotelu v Praze

V Praze došlo k požáru plastového zakrytí lešení na vnější […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru