Vyměňte zastaralý obývák za moderní

Začal další rok a s ním i novinky v designu zařizování obývacích pokojů. Chcete změnu ve svém oblíbeném obývacím pokoji? Odpověď na otázku, jaké trendy v letošním roce budou žádané není jednoznačná. My se však pokusíme na některé novinky upozornit.

 Trendové obývací pokoje aneb co dnes frčí…

Obývací pokoj je nezbytnou součástí vašeho bytu či domu. Měl by být místem odpočinku a oddychovým prostorem pro posezení s rodinou či přáteli. Mezi dva hlavní trendy posledních let patří sjednocení obýváku s kuchyní a zařízení nábytkem s funkčním designem. Nábytek do obývacího pokoje musí působit především pohodlně a příjemně, ať už se jedná o pohovky, obývací stěny či konferenční stolky.

moderní  obývací stěny FOFR nábytek

Zdroj: FOFR-NÁBYTEK.CZ

Součásti moderního obývacího pokoje je bezpochyby trendová obývací stěna, která by měla dodat vašemu obývacímu pokoji hlavně vzdušnost. Současným hitem pro obývací stěny je světlé nebo naopak tmavé provedení s povrchovou úpravou vysoký lesk. V kurzu jsou také různé doplňky jako například LED osvětlení nebo designová keramika.

Moderní pohovky a sedačky pro maximální relax

Při plánování obývacího pokoje je třeba klást důraz na dobrý výběr sedačky. Ve větších prostorech je hitem mít velkou sedačku ve tvaru L a nebo U. Taková sedačka vám dopřeje skvělé pohodlí při posezení s přáteli, sledování vašeho oblíbeného pořadu nebo jen odpočinku po náročném dni.

Aktuálním trendem v sedačkách a pohovkách je dvoubarevné provedení a různá kombinace materiálů. Hitem jsou sedací soupravy očalouněné EKO kůží v bílé, krémovém nebo béžovém provedení. Zastánci barev ocení také moderní pestrobarevné vzory s pruhy či kroužky.

moderní sedačky a pohovky FOFR nábytek

Zdroj: FOFR-NÁBYTEK.CZ

U mnoha sedacích souprav se nachází úložný prostor, kde můžete uložit nepřeberné množství různých věcí. Trvalým hitem jsou rozkládací pohovky u kterých se nemusíte bát, že vaši přátele či rodina nebude mít kde přespat. Mezi nezbytné příslušenství moderní sedačky patří designové konferenční stolky, které dnes frčí ve skleněné nebo kovovém provedení.

Řešíte otázku, kde nový nábytek do obýváku pořídit ?

Pokud si lámete hlavu s tím, kde nábytek do vašeho nového obývacího pokoje zakoupit – obraťte se na profesionály. Specialisté firmy FOFR nábytek vám dokáží odborně poradit s výběrem.

Dlouhodobá zkušenost na trhu s prodejem nábytku do obývacích pokojů řádí tohoto prodejce mezi opravdové odborníky.

Rady a tipy

Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Více >

Kde zasahujeme?

11.10.2017 - Sanace po požáru v podkroví rodinného domu

K požáru rodinného domu došlo v odpoledních hodinách, kdy majitelé […]

28.9.2017 - Sanace objektu po požáru v Praze

V Praze zahořelo v bytovém domě. Došlo k velkému poškození […]

8.9.2017 - Únik vody z přívodního potrubí do venkovního bazénu

V průběhu července jsme vyhledávali únik vody z přívodního potrubí […]

Kontakt

Volejte zdarma 800 163 547

Najděte svého obchodníka!

Zaslat poptávku

Zajímavosti z oboru